Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt

O firmie

 

O firmie – Alkolab: sprzedaż, serwis, kalibracja alkomatów

Cenimy sobie zadowolenie Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo jedynie przetestowane produkty najwyższej klasy. Stale usprawniamy swoje działania i podnosimy kwalifikacje, aby nasz główny cel, jakim jest satysfakcja każdego Klienta, został osiągnięty. 

Firma Alkolab specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu alkomatów używanych przez policję, Straż Graniczną, wojsko, pracowników sądu (kuratorów sądowych, pracowników socjalnych) i różnego rodzaju przedsiębiorstwa.

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że poszerzyliśmy ofertę o inne przyrządy pomiarowe, takie jak:

  • mierniki stężenia gazów,
  • przyrządy do pomiaru prędkości w ruchu drogowym (radary),
  • analizatory spalin samochodowych,
  • narkotesty – testy do wykrywania obecności narkotyków.

 

Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 („Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”), wszystkie wzorcowania i sprawdzenia wykonywane są w naszej firmie bądź w innych jednostkach akredytowanych przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie. 

W przypadku urządzeń podlegających prawnej kontroli metrologicznej, urządzenia zgłaszamy celem legalizacji do Państwowej Służby Miar (Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku). 

Mamy nadzieję, że nasz bogaty asortyment profesjonalnych alkomatów oraz innych przyrządów pomiarowych spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz współpracy.

W przypadku pytań dotyczących dostępnych produktów lub usług serwisowych, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego ALKOLAB znajdującego się w Gdańsku.