Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie
Usuń filtry

Alkomaty z drukarką

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Rozwiązanie umowy o pracę czy ukaranie kierowcy mandatem za jazdę po spożyciu alkoholu wymaga wykonania pomiaru alkomatem oraz jego udokumentowania. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy ukarana osoba postanowi odwołać się od decyzji. Honorowanym przez prawo potwierdzeniem odczytu jest wydruk, jaki wykonują alkomaty z drukarką. Są to nowoczesne alkomaty profesjonalne o wysokiej precyzji pomiaru, wyposażone w samodzielny moduł drukujący. Łatwa obsługa, komfortowa walizeczka, która ułatwia przenoszenie zestawu, oraz pamięć kilku tysięcy pomiarów sprawiają, że są to urządzenia idealne do zabezpieczania wyników badania.

Alkomaty z drukarką, które oferuje Alkolab, to innowacyjny sprzęt umożliwiający rzetelny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu. Są idealne dla służb mundurowych oraz różnych instytucji sektora publicznego. Pozwalają na zabezpieczanie wyniku pomiaru w formie wydrukowanego protokołu jako materiału dowodowego: wydruk może posłużyć jako niepodważalny dowód w sądzie. Wśród naszych propozycji znajdują się alkomaty z drukarką stacjonarne oraz mobilne w kompaktowych rozmiarach. Wszystkie są zaawansowane technicznie, wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz gwarantują miarodajny rezultat pomiaru. W nasze produkty zaopatrujemy Gdańsk, Gdynię, Sopot, Chwaszczyno i inne miejscowości w regionie.

 

Alkomat Alcotest® 9510 jest zaawansowanym dwuczujnikowym przyrządem do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki łatwości użycia, nowoczesnej konstrukcji, dotykowemu wyświetlaczowi graficznemu i różnym złączom do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, Alcotest® 9510 ustanawia najwyższe standardy.

Cena brutto: 61 500,00 zł
50 000,00 zł netto
dostępność: Dostępny na zamówienie

 

Alcotest 6820 jest wiarygodnym urządzeniem dla analizy alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest następcą sprawdzonego i uznanego Alcotestu 6810. Kompaktowy przyrząd pomiarowy jest szybki i dostosowany do międzynarodowych wytycznych. Obudowa urządzenia została zmodyfikowana aby spełniać najwyższe wymogi jakości i wytrzymałości.

Cena brutto: 3 493,20 zł
2 840,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

   Zarówno dla policji jak i sektora rynkowego: Alcotest® 7510 umożliwia wykonanie analizy zawartości alkoholu w oddechu dla dowolnych zastosowań i jest na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA CPL - National Highway Traffic Safety Administration) jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego.

Cena brutto: 5 215,20 zł
4 240,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Alkomaty z drukarką sklep internetowy Alkolab Gdańsk najlepsza cena