Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie
Usuń filtry

Alkomaty z drukarką

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Profesjonalny pomiar ilości alkoholu w wydychanym powietrzu może okazać się niezbędny, m.in. w przypadku pracowników firm transportowych. Alkomaty z drukarką umożliwią Ci na pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu u kierowcy, który jest w pracy. Wynik badania będzie potwierdzony wydrukiem, dzięki czemu unikniesz ewentualnych problemów związanych z odwołaniem się od konkretnej decyzji. Na tej podstawie można ukarać kierowcę mandatem czy zwolnić go. Innowacyjna funkcja natychmiastowego wydruku cieszy się również sporą popularnością wśród właścicieli firm budowlanych, fabryk czy warsztatów samochodowych. Jest to również nieoceniona funkcjonalność podczas pracy służb mundurowych. Dokument może być bowiem dowodem w sprawie karnej.

 

Alkomaty z natychmiastowym wydrukiem

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz precyzyjne alkomaty , które są łatwe, a wręcz intuicyjne w obsłudze, a także transporcie. Zestawy są wyposażone w wygodne walizki ułatwiające ich przenoszenie. W naszej ofercie czekają na Ciebie również stacjonarne urządzenia, które doskonale sprawdzają się m.in. w instytucjach z sektora publicznego. Z naszych usług skorzystali już przedsiębiorcy z Gdańska czy Gdyni, a także okolic. Co ważne, naszym klientom gwarantujemy dostęp do sprawnych i certyfikowanych sprzętów, które wyróżniają się dużym zaawansowaniem technicznym. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, zapewniając dostęp do najnowocześniejszych na polskim rynku urządzeń.

 

Alkomat Alcotest® 9510 jest zaawansowanym dwuczujnikowym przyrządem do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki łatwości użycia, nowoczesnej konstrukcji, dotykowemu wyświetlaczowi graficznemu i różnym złączom do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, Alcotest® 9510 ustanawia najwyższe standardy.

Cena brutto: 61 500,00 zł
50 000,00 zł netto
dostępność: Dostępny na zamówienie

 

Alcotest 6820 jest wiarygodnym urządzeniem dla analizy alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest następcą sprawdzonego i uznanego Alcotestu 6810. Kompaktowy przyrząd pomiarowy jest szybki i dostosowany do międzynarodowych wytycznych. Obudowa urządzenia została zmodyfikowana aby spełniać najwyższe wymogi jakości i wytrzymałości.

Cena brutto: 4 243,50 zł
3 450,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

   Zarówno dla policji jak i sektora rynkowego: Alcotest® 7510 umożliwia wykonanie analizy zawartości alkoholu w oddechu dla dowolnych zastosowań i jest na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA CPL - National Highway Traffic Safety Administration) jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego.

Cena brutto: 5 836,35 zł
4 745,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Alkomaty z wydrukiem – niezawodne, skuteczne i praktyczne sklep internetowy Alkolab Gdańsk najlepsza cena