Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie
Cena:
Producent
Dräger (1)
Pozostali (11)
Usuń filtry

Alkomaty osobiste

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Oferowane przez nas alkomaty osobiste – przeznaczone do użytku indywidualnego – cechuje bardzo duża czułość. W przeciwieństwie do modeli profesjonalnych są jednak przystosowane do wykonania mniejszej liczby pomiarów. Alkomat osobisty to przydatny sprzęt, który umożliwia szybką, samodzielną kontrolę ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik pomiaru informuje o tym, czy od spożycia alkoholu upłynął już wystarczający czas, aby można było bez obaw prowadzić samochód.
Takie urządzenia znajdą zastosowanie także w małych, kilkuosobowych firmach, w których konieczna jest kontrola trzeźwości pracowników. Alkomaty osobiste, tak jak profesjonalne, mają z reguły wbudowane sensory elektrochemiczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również urządzenia półprzewodnikowe. Zapraszamy Klientów z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot czy Chwaszczyno i innych miejscowości w regionie do osobistej wizyty w naszym sklepie.

Proponujemy proste w obsłudze, profesjonalne urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu wyposażone w czujnik elektrochemiczny. Wiarygodny wynik pomiaru, krótki czas reakcji, intuicyjne menu, kompaktowy rozmiar oraz łatwy sposób wymiany ustnika to tylko kilka zalet alkomatów dostępnych w ofercie.

Doświadczenie na rynku pozwala nam oferować Państwu jedynie sprawdzone produkty czołowych producentów. Jednym z nich jest marka Dräger: światowy lider w produkcji urządzeń pomiarowych. Technologia pomiarowa zastosowana w alkomacie Drager 3820 jest identyczna jak w alkomatach policyjnych. Polecamy także osobisty alkomat Drager 5820, który wyróżnia się opcją wykonania badania pasywnego, czyli pomiaru zawartości alkoholu w powietrzu. Jest ona szczególnie użyteczna w przypadku badania osoby nieprzytomnej.

 

Urządzenie Dräger Alcotest® 3820 pozwala odpowiedzialnym kierowcom zbadać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i upewnić się, że mogą prowadzić. W urządzeniu wykorzystano precyzyjną technikę pomiarową, identyczną, jakiej używa policja: rocznie ponad 30 milionów testów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Cena brutto: 1 055,34 zł
858,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

EVO to atrakcyjny wygląd połączony z najnowszą technologią. Wygląd alkomatu zadowoli wymagających użytkowników – urządzenie posiada lekką obudowę o ciekawej fakturze, na której nie są widoczne ślady użytkowania. 

Cena brutto: 229,00 zł
186,18 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

 

PRO X-5+ to wysoce wiarygodny alkomat przeznaczony przede wszystkim dla  wymagających użytkowników indywidualnych.

 

Cena brutto: 379,00 zł
308,13 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Alkomat PRO X-3 to nowoczesne urządzenie pomiarowe wyposażone w elektrochemiczny sensor PRO X gwarantujący wysoką jakość i wiarygodność pomiaru. Zaawansowana technologia pozwala na dużą powtarzalność wyników badania

Cena brutto: 279,00 zł
226,83 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

PROMILER AL 8000 PLUS wyróżnia się najwyższej jakości wykonaniem, eleganckim designem i nowym, ulepszonym software’m. Oprogramowanie alkomatu zostało rozszerzone o wiele ciekawych funkcji w porównaniu do funkcjonalności alkomatu AL 8000.

Cena brutto: 399,00 zł
324,39 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

AL 9000 Lite to propozycja dla wymagających klientów, którym zależy w równej mierze na jakości pomiaru i eleganckim designie. Minimalistyczny wygląd w połączeniu z niezawodnością działania gwarantuje stałe zainteresowanie klientów alkomatem AL 9000 Lite.

Cena brutto: 549,00 zł
446,34 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

AL 8000 jest światowej klasy alkomatem z sensorem elektrochemicznym, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Urządzenie uważane jest za niedościgniony wzór w swoim segmencie i jako jedne .......

Cena brutto: 399,00 zł
324,39 zł netto
dostępność: Brak

 

 

Ten wysokiej klasy alkomat cyfrowy cechuje się wyjątkowo dokładnym sensorem, którego moduł jest wymienny, dzięki czemu koszty eksploatacji AL 7000 LITE spadają do minimum.

Cena brutto: 229,00 zł
186,18 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

 

Szereg dodatkowych funkcjonalności zaimplementowano w oprogramowaniu alkomatu. Zapamiętuje ono całkowitą liczbę wykonanych pomiarów, dzięki czemu łatwo się zorientować kiedy wymagana jest kalibracja czujnika.

Cena brutto: 279,00 zł
226,83 zł netto
dostępność: Brak

AlcoForce AF-350 to precyzyjny alkomat, który wyróżnia się ciekawym wyglądem i funkcjonalnością.Elegancka czerń, pojemnościowy przycisk dotykowy i czytelny cyfrowy wyświetlacz sprawiają, że urządzenie wyróżnia się designem spośród konkurencyjnych testerów.

Cena brutto: 299,00 zł
243,09 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
DA 7100  

Alkomat marki DATECH posiada innowacyjny sensor elektrochemiczny, który swoją precyzję zawdzięcza kooperacji praktyków z firmy DATECH i naukowców z Uniwersytetu w Ulsan.

Cena brutto: 329,00 zł
267,48 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
Striker  

Ciekawy design i precyzyjny pomiar to domeny tego urządzenia marki Promiler. STRIKER to nowoczesny alkomat elektrochemiczny, który mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Cena brutto: 349,00 zł
283,74 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Alkomaty osobiste sklep internetowy Alkolab Gdańsk najlepsza cena