Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie
Usuń filtry

Alkomaty profesjonalne

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Alkomaty są urządzeniami przydatnymi dla osób prywatnych, które są świadome odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Są także niezbędne w firmach i instytucjach, w których obowiązkowo przeprowadza się kontrole trzeźwości. Ze względu na szeroki zakres zastosowań alkomaty są bardzo zróżnicowane pod względem budowy, zasady działania czy funkcjonalności, a w efekcie również ceny. Odpowiadając na potrzeby Klientów z Trójmiasta czy pobliskich gmin (np. Chwaszczyno, Żukowo), oferujemy urządzenia w szerokim wyborze modeli i zastosowań. Sprzedajemy tylko sprawdzone, niezawodne produkty, które gwarantują dokładne, wiarygodne pomiary. Bogaty asortyment pozwoli każdemu Klientowi wybrać alkomat o odpowiednich parametrach technicznych i w stosownej cenie.

U nas możecie Państwo zaopatrzyć się w łatwe w obsłudze, poręczne alkomaty osobiste lub profesjonalne przyrządy, wykorzystywane przez policję i inne służby mundurowe.

Zaufanie Klientów jest dla nas ważne. Dysponujemy własnym serwisem, dzięki któremu gwarantujemy Klientom, że wszystkie alkomaty wskazują miarodajne wyniki. Każdy przyrząd pomiarowy, który wysyłamy do Klienta, jest prawidłowo skalibrowany i gotowy do użycia.

Zakup alkomatu w celach prywatnych jest wyłącznie Państwa dobrą wolą i wynika z potrzeby upewnienia się, że możecie bezpiecznie usiąść za kierownicą. W wielu wypadkach jednak korzystanie z takiego urządzenia jest wpisane w obowiązki zawodowe lub stanowi bezwzględną konieczność – jest nią m.in. kontrola trzeźwości pracowników na stanowiskach o wysokim poziomie ryzyka zawodowego. Do tego celu służą alkomaty profesjonalne.

W sklepie Alkolab w Gdańsku znajdziecie Państwo różne modele alkomatów policyjnych. To profesjonalne urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników. Polecamy je szczególnie właścicielom firm, którzy zatrudniają dużą liczbę pracowników. Alkomaty profesjonalne wyróżniają się niezawodnością i wysoce precyzyjnym, miarodajnym wynikiem pomiaru. Oferujemy m.in. alkomat Drager 6820, używany na co dzień przez funkcjonariuszy polskiej policji, wysokiej klasy alkomat Drager 7410 oraz jego jeszcze bardziej zaawansowanego technicznie następcę: alkomat Drager 7510. Proponowane urządzenia można rozbudować o świadectwo wzorcowania, wydawane przez Okręgowy Urząd Miar. Do prawidłowej pracy jest niezbędna kalibracja alkomatów, którą wykonujemy nie tylko dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Chwaszczyna i innych okolicznych miejscowości, ale również dla klientów z całej Polski. Warto zaznaczyć, że wydruk wyniku pomiaru z profesjonalnego alkomatu, posiadającego aktualne świadectwo wzorcowania może być wykorzystany, jako niepodważalny dowód w sądzie.

Polskie przepisy mówią, że kierowca, który ma we krwi 0,2 promila alkoholu, siadając za kierownicą, popełnia wykroczenie. Aby osiągnąć taki stan, wystarczy wypicie jednego piwa czy kieliszka wina. Czas neutralizacji alkoholu w organizmie warunkują cechy indywidualne takie jak: wzrost i waga, płeć, rodzaj napoju alkoholowego i wiele innych. Umieszczając alkomaty osobiste w samochodzie, torebce czy kieszeni, potwierdzacie Państwo, że jesteście odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego. Decydując się na zakup takiego sprzętu, warto wybrać markowe, niezawodne urządzenie, które gwarantuje precyzję wyników pomiarów. Niezbędna jest też okresowa kalibracja alkomatów w profesjonalnym punkcie.

 

Urządzenie Dräger Alcotest® 3820 pozwala odpowiedzialnym kierowcom zbadać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i upewnić się, że mogą prowadzić. W urządzeniu wykorzystano precyzyjną technikę pomiarową, identyczną, jakiej używa policja: rocznie ponad 30 milionów testów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Cena brutto: 1 055,34 zł
858,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

 

Urządzenie Dräger Alcotest® 5820 pozwala profesjonalnym użytkownikom na szybkie i precyzyjne wykonanie badania na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Technologia pomiarowa zastosowana w tym niewielkim i łatwym w obsłudze urządzeniu sprawdziła się ponad 200.000 razy na całym świecie.

Cena brutto: 1 442,79 zł
1 173,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
Alcotest Drager 6820   nowość

 

Alcotest 6820 jest wiarygodnym urządzeniem dla analizy alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest następcą sprawdzonego i uznanego Alcotestu 6810. Kompaktowy przyrząd pomiarowy jest szybki i dostosowany do międzynarodowych wytycznych. Obudowa urządzenia została zmodyfikowana aby spełniać najwyższe wymogi jakości i wytrzymałości.

Cena brutto: 2 462,46 zł
2 002,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

Zarówno dla policji jak i sektora rynkowego: Alcotest® 7510 umożliwia wykonanie analizy zawartości alkoholu w oddechu dla dowolnych zastosowań i jest na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA CPL - National Highway Traffic Safety Administration) jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego.

Cena brutto: 3 954,45 zł
3 215,00 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

 

Dräger Alcotest® 5000 to profesjonalny tester alkoholu w wydychanym powietrzu, szybkość działania pozwala wykonać wiele testów w krótkim czasie. Specjalny lejek redukuje przepływ wsteczny wydychanego powietrza do minimum, zapobiegając ryzyku infekcji u kolejnych badanych.

Cena brutto: 1 572,46 zł
1 278,42 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
Iblow  

Firma Promiler za alkomat iBlow została uhonorowana nagrodą I klasy w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą „Lider Bezpieczeństwa Państwa”organizowanym przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych. Celem tego konkursu jest promowanie produktów technicznych i technologii, które mają istotne zastosowanie w systemach uzbrojenia oraz wyposażenia służb mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Cena brutto: 1 699,00 zł
1 381,30 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
Iblow  

Firma Promiler za alkomat iBlow została uhonorowana nagrodą I klasy w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą „Lider Bezpieczeństwa Państwa”organizowanym przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych. Celem tego konkursu jest promowanie produktów technicznych i technologii, które mają istotne zastosowanie w systemach uzbrojenia oraz wyposażenia służb mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Cena brutto: 1 849,00 zł
1 503,25 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

Alkomat Alcotest® 9510 jest zaawansowanym dwuczujnikowym przyrządem do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki łatwości użycia, nowoczesnej konstrukcji, dotykowemu wyświetlaczowi graficznemu i różnym złączom do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, Alcotest® 9510 ustanawia najwyższe standardy.

Cena brutto: 61 500,00 zł
50 000,00 zł netto
dostępność: Dostępny na zamówienie

 

 

Bazujące na udanym modelu Dräger Alcotest® 6510, urządzenie Dräger Alcotest® 5510 dostarcza profesjonalnym użytkownikom precyzyjnej i szybkiej analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Cena brutto: 1 586,70 zł
1 290,00 zł netto
dostępność: Brak

 

 

AlcoBlow   - jest   bezustnikowym wskaźnikiem do wstępnej weryfikacji  podczas kontroli trzeźwości. 

Cena brutto: 1 425,00 zł
1 158,54 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Alkomaty profesjonalne sklep internetowy Alkolab Gdańsk najlepsza cena