Alkolab
ul. Budowlanych 31
80-216 Gdańsk

e-mail: sklep@alkolab.pl
tel.: +48 58 732 21 72

nr konta: 48 1140 2004 0000 3502 7405 7622
x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie
Cena:
Producent
Pozostali (3)
Usuń filtry

Detektory czadu CO – czujniki tlenku węgla i gazu

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Niewłaściwa eksploatacja instalacji i urządzeń grzewczych, wady konstrukcyjne lub awarie pieców gazowych, przewodów dymowych oraz instalacyjnych, to tylko niektóre przyczyny zatruć tlenkiem węgla. Skutecznym sposobem ochrony przed działaniem czadu jest zamontowanie detektorów tlenku węgla w pomieszczeniach zagrożonych emisją tego silnie trującego gazu. Zasada działania takiego czujnika jest prosta: urządzenie stale kontroluje poziom tlenku węgla w pomieszczeniu i za każdym razem, gdy jego stężenie minimalne zostaje przekroczone, czujnik sygnalizuje zagrożenie, uruchamiając alarm dźwiękowy oraz świetlny. W ofercie sklepu internetowego Alkolab mamy nie tylko alkomaty profesjonalne i osobiste, ale również nowoczesne i bardzo skuteczne czujniki czadu, dymu oraz tlenku węgla. Urządzenia są przeznaczone do ochrony pomieszczeń przemysłowych, biurowych, mieszkalnych i magazynów przez pożarem. Klientów z Trójmiasta, Chwaszczyna i okolic zapraszamy do salonu w Gdańsku.

 

Kidde 10SCO to czujnik przeznaczony do ochrony pomieszczeń przed pożarem i tlenkiem węgla. Urządzenie posiada dwa niezależne czujniki (sensory) umieszczone w jednej obudowie.

Cena brutto: 180,00 zł
146,34 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

 

Czujnik tlenku węgla Kidde 10LLDCO z sensorem elektrochemicznym nowej generacji gwarantujący 10-letni okres pracy – najdłuższy na rynku. Zasilany z wbudowanej baterii nie wymagającej wymiany w
całym okresie użytkowania urządzenia.

Cena brutto: 189,00 zł
153,66 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

 

Najnowsza wersja detektora tlenku węgla (czadu) KIDDE z wyświetlaczem LCD. Wskazania na panelu LCD wyświetlane są w zakresie od 0 do 999PPM*. Pomiar odbywa się co 15sek. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB).

Cena brutto: 149,00 zł
121,14 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Detektory czadu CO – czujniki tlenku węgla i gazu sklep internetowy Alkolab Gdańsk najlepsza cena